وبلاگ لژیون مالی شعب اصفهان
بدانید هرقدرکه میتوانید،برای دانستن،توانائی وقدرت وفکر لازم است .پس باید بتوانید تا بدانید
درباره وبلاگ


اعضای لژیون مالی افرادی هستند که عضو کنگره 60 بوده و دارای تمکن مالی هستند.

این افراد بایستی برای وارد شدن به لژیون مالی مبلغ 5 میلیون تومان به صورت نقد و یکجا به حساب زمین واریز کنند و این حق عضویت فقط برای یکسال است و هر سال برای تمدید عضویت باید 5 میلیون تومان به حساب زمین واریز کنند.

وظیفه لژیون مالی تامین منابع مالی برای هزینه های زمین و ساختمان، تحقیقات و مسابقات ورزشی کنگره 60 می باشد.

. کنگره 60 با توجه به ماهیت خود ، یعنی سازمان مردم نهاد بودن ، بایستی به طور کامل روی پای خود بایستد و این ایستادن ممکن نیست مگر با مشارکت و اعضای کنگره 60 در تامین هزینه های مالی .

مدیر وبلاگ : مسافر قلم فرسا
مطالب اخیر

پنج شنبه 1397/11/04 جلسه اول هماهنگی لژیون مالی نمایندگی سلمان فارسی اصفهان به استادی کمک راهنمای محترم علی حسینی ، نگهبانی کمک راهنمای محترم امیر محمدی و دبیری مسافر اصغربا دستور جلسه آداب معاشرت راس ساعت 13/30 در محل نمایندگی سلمان فارسی برگزار گردید.  


سخنان استاد :

در ابتدا استاد از اینکه در لژیون مالی حضور دارند خداوند را سپاس گذاری نمودند و در ادامه فرمودند انشاالله بتوانم خدمت گذار خوبی برای کنگره باشم. همانطور که نگهبان جلسه امیر آقا اعلام نمودند، دستور جلسه آداب معاشرت، تعادل و بی تعادلی می‌باشد، به هر جهت جناب مهندس دژاکام در مورد این دستور جلسه در سی دی‌های مربوطه صحبت‌های زیادی نموده‌اند.

دوستان همانگونه که همه شما می دانید آداب معاشرت از دو کلمه آداب و معاشرت متشکل شده است، آداب ریشه‌اش ادب و معاشرت از عشرت می‌آید، وقتی صحبت از آداب به میان می‌آید به هر حال جمع بسته می‌شود و هر کاری آداب خواص خودش را دارد.

 من فکر می‌کنم در این چند سالی که با کنگره آشنا شده‌ام تنها کارگاهی که توانسته است آداب معاشرت را به من یاد بدهد، کنگره 60 است، قبل از آشنایی با کنگره من بدون اجازه صحبت می‌کردم، بدون اجازه بلند می‌شدم، بدون اجازه می‌نشستم و کاری هم به سواد و مقام نداشتم، ولی وقتی به کنگره 60 آمدم، خیلی از مسائل را به صورت کارگاهی آموزش گرفتم، اگر در کنگره یک کتاب به ما می‌دادند و می‌گفتند بروید مطالعه کنید، بازهم آداب معاشرت را یاد نمی‌گرفتیم.

خوشبختانه در کنگره 60 آن‌قدر کارگاه آموزشی زیاد هست، جلسات کمک‌آموزشی، جلسات لژیونی ، جلساتی که در پارک و ورزش انجام می‌گیرد، همین به تهران رفتن و آمدن خود این‌ها آداب معاشرت را به ما آموزش می‌دهد و جالب اینجاست که وقتی این آموزش‌ها را در کنگره 60 فرامی‌گیریم خودبه‌خود ملکه ذهن ما می‌شود و همه این‌ها از تلاش‌های آقای مهندس می‌باشد و تمام این آموزش‌هایی که در سی‌دی‌هایشان دارند را ایشان عملاً انجام می‌دهند تا ما هم بتوانیم از این آموزش‌ها به نحو احسن استفاده نماییم.

منبع نمایندگی سلمان فارسی

   

نوع مطلب : جلسات هماهنگی اعضاءلژیون مالی، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات