وبلاگ لژیون مالی شعب اصفهان
بدانید هرقدرکه میتوانید،برای دانستن،توانائی وقدرت وفکر لازم است .پس باید بتوانید تا بدانید
درباره وبلاگ


اعضای لژیون مالی افرادی هستند که عضو کنگره 60 بوده و دارای تمکن مالی هستند.

این افراد بایستی برای وارد شدن به لژیون مالی مبلغ 5 میلیون تومان به صورت نقد و یکجا به حساب زمین واریز کنند و این حق عضویت فقط برای یکسال است و هر سال برای تمدید عضویت باید 5 میلیون تومان به حساب زمین واریز کنند.

وظیفه لژیون مالی تامین منابع مالی برای هزینه های زمین و ساختمان، تحقیقات و مسابقات ورزشی کنگره 60 می باشد.

. کنگره 60 با توجه به ماهیت خود ، یعنی سازمان مردم نهاد بودن ، بایستی به طور کامل روی پای خود بایستد و این ایستادن ممکن نیست مگر با مشارکت و اعضای کنگره 60 در تامین هزینه های مالی .

مدیر وبلاگ : مسافر قلم فرسا
مطالب اخیر
به نام قدرت مطلق
پنج شنبه مورخ 97/10/06 مراسم  رسمی افتتاح نمایندگی سهروردی در منطقه فلاورجان (روستای محمدیه) با حضور دیده بان محترم آقای کامران شریفیان،دستیاران محترم دیده بانان ، ایجنت های نمایندگی های  اصفهان ، مقامات استان و شهرستان، پزشکان کلینیک ها ،خیرین محترم و حضور پر شور مسافران و همسفران شعب اصفهان برگزار گردید.

جلسه با قرائت آیاتی از کلام الله مجید آغاز گردید......
در ادامه سرود ملی جمهوری اسلامی اجراء گردید......میهمان ویژه : جناب آقای مهندس سید قدیر مرتضوی دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان چهارمحال بختیاری 

سخنان دیدبان محترم آقای کامران شریفیان......

سلام و خیرمقدم عرض می‌کنم خدمت حضار ارجمند و مدعوین محترم، 

خوشحال و خرسندیم که با توفیقات الهی و با یاری سازمانهای محترم ذیربط، امروز شاهد افتتاح هفتمین نمایندگی کنگره 60 در  استان اصفهان هستیم. شما به خوبی مستحضرید که با وضعیت اقتصادی کنونی، ساخت و تجهیز چنین مجموعه‌هایی بسیار سخت است، اما وقتی صحبت از درمان قطعی اعتیاد باشد و آنگاه که انسان‌ها جان و خانواده خود را مدیون بدانند ؛ درصدد بر می‌آیند تا به بهترین نحو ممکن آن خدمات را جبران نمایند. به همین دلیل اعضای محترم کنگره 60 بدون هیچ چشمداشتی با جان و مال خود به یاری یکدیگر می‌شتابند تا مکانی ایجاد کنند و مکانی را برای درمان آیندگان بسازند.


آنگاه که اعتیاد، جوانانمان را به فلاکت افکنده و در نیمه شب های سرد و تاریک زمستان، آنها را به جبر از خانه و کاشانه ی خود رانده و به بیچارگی کشانده، بدنهایشان از سوز سرمای اعتیاد یخ زده و احساسات پاکشان با نفرت و ترس عجین شده، بزرگ‌مردی به نام مهندس دژاکام، از جنس فولاد آبدیده به پا خاست، با یاری عده ایی چون خود، درد کشیده ، بنایی ساخت تا از درد این قوم افسرده ناخوش بکاهد و اعتیادشان را درمان کند تا به قلب ایران زمین خون تازه تزریق شود و ایران حیات دوباره گیرد . 

عزیزانم، اعتیاد همان پرونده‌ایی است که پیشرفته‌ترین کشورهای دنیا از حل آن ناتوان و درمانده اند، اما مهندس حسین دژاکام با درک صورت مسأله اعتیاد، جهان را به شگفتی واداشت.

علم درمان اعتیاد آنقدر شگفت انگیز بود که بهترین اساتید علم اعتیاد از بهترین دانشگاه های دنیا در مقابلش خلع سلاح شدند و آن را به عنوان بهترین، بی خطرترین و کم هزینه ترین راه درمان اعتیاد معرفی کردند، زیرا خود واقف بودند که اعتیاد همان بیماری است که قشرهای مختلف مردم از کودکان، نوجوانان، جوانان و سالخوردگان، زنان و مردان، مهندسان و پزشکان، هنرمندان، اساتید و معلمان، کارمندان و کارگران را در دام خود اسیر کرده و خانواده هایشان را عاجز از زندگی نموده است.

ما از قهر این شیطان جان و مصیبت دیوان و ددان چه زجرها کشیده‌ایم، خدا می داند ... 

ما مادران اشکبار و پدران خون دل خورده را دیده‌ایم که از اعتیاد فرزند، آب خوش از گلو فرو نداده اند... ما سیاووشان پاک را دیده‌ایم که چگونه در اثر اعتیاد در بیغوله‌ها جان باختند! ما ضجه های همسران و دختران عاشقی را دیده‌ایم که از رنج اعتیاد محبوب خود  عقل از کف داده‌اند، ما همه‌ی دردها و رنج های این الماس‌های زیر خاکستر پنهان شده را با گوشت و پوست خود لمس کرده‌ایم.

پس بر ما فرزندان ایران زمین که اکنون جان دوباره یافته‌ایم فرض است که تا جان در بدن داریم برای رهایی فرزندان معصوم این مرز و بوم بکوشیم تا این بار هم آزاد مردانه و عزت مندانه در جنگ با دشمن خونخوار اعتیاد پیروز شویم، اما این مهم حادث نخواهد شد مگر با از خود گذشتگی، محبت و علم درمان اعتیاد. 

ما این علم و عشق بلاعوض را داریم و در این راه به یاری شما عزیزان و مسئولین فهیم نیازمندیم، باشد که حق یاری مان کند تا در این عرصه قدمی استوار برداریم و از اندوهی بکاهیم زیرا شادی ما در گرو شادی هموطنان ماست.

سخنان آقای اصغر منصوری یکی از اعضا و نماینده کنگره60 در اصفهان......

خداوند را شکر و سپاس میگویم که اذن داد امروز در خدمت شما باشم تا در کنار هم هفتمین نمایندگی کنگره۶۰ را در استان اصفهان افتتاح کنیم و جشن بگیریم.همایشی در سال۱۳۹۵ در مورد اعتیاد برگزار شد که آقای هدایت که آن زمان فرماندار فلاورجان بودند هم در آن حضور داشتند و بعدازآن همایش خواستار احداث یک نمایندگی در این منطقه شدند.گفتیم ما زمینی  دریکی از مناطق اطراف داریم و قصد ساختن آن راداریم و ایشان با آقای حکیمی صحبت کردند و ملکی که در حال حاضر در آن هستیم را به کنگره اهدا نمودند. در مدت کوتاهی به همت آقای هدایت و دیگر اعضای شورای آن دوره واگذاری و انتقال سند این زمین به متراژ ۸۴۰ متر به جمعیت احیای انسانی کنگره ۶۰ انجام و ساخت‌وساز آن توسط اعضای کنگره شروع شد و به لطف الهی و به همت والای تمام عزیزان امروز شاهد افتتاح  و بهره‌برداری از این مجموعه هستیم.اما مطلب اصلی این است که ما امروز در کنار هم هستیم که یک کاشتن، یک تأسیس و شروع یک حرکت عظیم را در این منطقه جشن بگیریم.

 کاشتن، انتقال و تکثیر قلمه‌ای از درختی که بذر آن را سال‌ها پیش مهندس دژاکام کاشتند ،آبیاری کردند و به رشد رساندند و باسخاوت تمام آن را در اختیار دیگران قراردادند.من مصرف‌کننده مواد مخدر بودم روزانه ۴۰ گرم مصرف می‌کردم.تمام راهکارهای ارائه‌شده توسط افراد و ان جی یو های مختلف را تجربه کردم و به این نتیجه رسیدم که اعتیاد مادام‌العمر با من است تا اینکه ۹سال پیش با کنگره۶۰ آشنا شدم و امروز با بانگ بلند میگویم اعتیاد درمان دارد .شیشه درمان دارد، هروئین درمان دارد و تمام مواد مخدر در کنگره ۶۰ درمان می‌شود. با خودم عهد بستم همان‌طور که خداوند دست مرا گرفت و دیگران کمک ویاری کردند تا من نجات پیدا کنم من هم بمانم و دست یاری و کمک به دیگر دردمندان ورطه اعتیاد بدهم.امروز بعد از درمان قطعی ۴۰,۰۰۰ نفر معتاد در ایران که حدود ۵۰۰۰ نفر آن‌ها در اصفهان هستند به نظر من وقت آن رسیده است که کشف بزرگ را جشن بگیریم. کشفی که سالیان سال بود انسان‌ها بابت عدم آن تاوان و غرامت سنگینی پرداخت کرده‌اند.

برای این ساختمان بالغ‌بر ۲۲۰ میلیون تومان هزینه  شده که تماماً از بچه‌های کنگره بود و همه شما عزیزان اطلاع دارید کنگره ریالی از هیچ ارگانی نمی‌گیرد و نمی‌خواهد هم بگیرد چون خدا را شکر ما می‌توانیم و تنها از شما عزیزان درخواست کمک معنوی می‌کنیم ما توانایی داریم.

ما هم‌اکنون در استان اصفهان ۵ هزار نفر را به درمان رسانده‌ایم و بالغ‌بر ۹ هزار نفر عضو هستند که چهار نفر هزار دیگر در حال  درمان  شدن هستند و این قدرت و این نیرو راداریم که به شهرمان  کمک کنیم .

ما امروز مشکل پارک داریم، مشکل فضای آموزشی داریم، مشکل استخر داریم، چون در کنار درمان، رهجو باید یک‌رشته ورزشی داشته باشد .

 من از شما خواهش می‌کنم همین‌طور که آقای هدایت این کار را انجام دادند و اولین شعبه است که فرماندار به ما اهدا کردن شما نیز کمک کنید.خودتان شاهد هستید که در اصفهان امروزه بالغ‌بر۳۰۰  ، ۴۰۰ هزار نفر معتاد داریم خیلی‌ها هم پیدا نیستند و خیلی‌ها هم تفننی و خیلی‌ها معتادان فردای ما هستند و ما باید برایشان  برنامه‌ریزی داشته باشیم. ما توانایی هدایتشان راداریم.

من نامه‌ای تحویل آقای هدایت دادم که انشالله یک زمین بزرگ در هر جا که خودتان صلاح می‌دانید در اختیار کنگره۶۰  بگذارید تا ما بتوانیم یک مجتمع آموزشی و ورزشی درست کنیم. چون واقعاً نیاز داریم .ما صبح‌ها در پارک شهدای شهرداری هستیم  آقای هدایت تشریف آوردند بالغ‌بر ۲۰۰۰ ، ۳۰۰۰ نفر هستیم و خانواده‌ها هم هستند و واقعاً مشکل‌داریم  ما برای مکان ورزشی ۱۰۰% دچار مشکل هستیم، بااینکه آنجا هم پول می‌دهیم و کرایه‌ای است  ولی خیلی مشکل‌داریم و از شما خواهش می‌کنم که به ما کمک کنید. چون درمان در کنگره همان‌طور که میدانید ، هیچ کجای دنیا نیست ،شما هر جا بروید بگویید شیشه درمان دارد می‌گویند نه ولی در کنگره شیشه و هر مواد دیگر درمان دارند و شما بعد از گذشت ۱۱ ماه هیچ اثری از اعتیاد در شخص نخواهید دیده . از همه شما عزیزان و باز از آقای هدایت سپاسگزارم انشالله ما دو سه تا شعبه دیگر را بتوانیم مجوز بگیریم الآن شعبه سلمان نیاز به زمین‌داریم و زمین را پیدا کردیم ولی مشکل بافت کشاورزی دارد و خدا را شکر آقای دکتر قول دادند مشکل را حل کنند

ما روزی تخریب ایجاد کردیم هرکدام به نحوی و باید آن را جبران کنیم و داریم این کار را انجام می‌دهیم و فقط از شما خواهش می‌کنیم  در هر مقامی هستید به کنگره و در اصل به افراد نیازمند کمک کنید .خداوند نیز در کلام‌الله می‌گوید:  اگر کسی یک‌نفس را نجات دهد کل نفوس را نجات داده است. نجات یک معتاد نجات یک جامعه است .در حدود ۹ سال است که در اداره‌ها می‌روم و می‌آیم امروز باکسی آشنا می‌شوند و فردا آن شخص عوض می‌شود،و کار ما معلق می‌ماند. کمک به دیگران وظیفه ماست من نمی‌توانم بگویم چون خودم خوب شدم بروم پی کارم و به من مربوط نیست، شهرداری  و فرمانداری هم بگوید به من مربوط نیست،ما شهروند هستیم و افرادی داریم که در حال حاضر در خیابان‌ها می‌خوابند و باید به دادشان رسید. انشا الله با کمک شما عزیزان ما بتوانیم به اهدافی که در پیش روداریم برسیم و موفق شویم.

 

سخنان جناب آقای هدایت دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر......

 با اجرای این مراسم متوجه شدم که در کنگره 60 پکیجی از نیازمندی‌ها توسط خود اعضای کنگره تهیه و همچنین اجرا و عملیاتی میگردد و به لحاظ ظرفیتی که در این ساختار وجود دارد، شاهد مسئولیت و اجرای برنامه‌ها توسط خود اعضا می‌باشیم.

فرصت را غنیمت می‌شمارم و دو نکته اساسی را در حوزه آسیب‌های اجتماعی بیان می‌نمایم، عزیزان بزرگوار، امروز ما در مقطعی از زمان و مکان جغرافیایی در دنیا قرار گرفته ایم که در معرض آسیب هستیم، بزرگترین تولیده کننده مواد مخدر دنیا در کنار و همسایه جغرافیائی ایران می‌باشد.

 اولین سپر و مانع و اولین همسایه این عرصه ما هستیم و طلایه دار مبارزه با مواد مخدر دنیا ایران اسلامی می‌باشد و شاهد این ادعا غریب بر 3800 شهید است که تقدیم به نظام مقدس جمهوری اسلامی شده است و 105 شهیدی که استان اصفهان تقدیم نموده است. یاد و خاطره همه ی شهداء، شهدای دفاع مقدس، شهدای گلگون کفن شهرستان فلاورجان و از جمله 1400 شهید خط شکن این شهرستان و شهدای مبارزه با مواد مخدر گرامی باد.

در این حوزه تلاش‌ها و زحمت‌ها و خون دلهای فراوانی خورده شده است. اما به تنهائی پاسخگوی این اسیب اجتماعی نیست و اگر امروز سند ملی مبارزه طراحی و ابلاغ شده، با پشتیبانی علمی و پژوهشی و موضوع اجتماعی کردن امر مبارزه با مواد مخدر و آسیبهای اجتماعی را مطرح و پیشنهاد می‌نماید و امروز ما شاهد و ناظر زحمات و تلاش‌های بسیار خوب کنگره 60 هم در حوزه پیشگیری به لحاظ آموزشی که ارائه می‌دهند و هم در حوزه درمان به لحاظ ظرفیت‌ها و فرصت‌هایی که ایجاد می‌کنند هستیم. و اما امروز این ساختار عزیزان آسیب دیده و هم خانواده‌های در معرض آسیب را در بر دارد و این چیزی نیست جز آموزش و جلوگیری از بهم ریختگی اجتماعی که این نیاز و ضرورت باید امروز در جامعه ما ایجاد شود که ما بتوانیم با پیچیدگی و هوشمند بودن بحث مواد مخدر مبارزه کنیم.

باید اشاره کنم که حوزه مواد مخدر  یک حوزه فوق العاده هوشمند و فوق العاده سازماندهی شده است و این نیست که بتوانیم با روشهای سنتی و روشهای سرپائی و از طریق روشهای ساده از ان عبور کنیم.

اگر امروز کنگره 60 بعنوان یک سازمان مردم نهاد و ثمن برتر از آن یاد می‌شود و فضائی را در این راستا برای یاری و کمک به همدیگر ایجاده نموده و شاهدیم و بسمت آموزش و مهارتهای زندگی گام بر می‌دارد، بابت و برای ان خلاءی است که ما در جامعه با آن مواجه هستیم.

این مبحث کمک و یاری به همدیگر و هم افزائی توان‌مندی‌ها در ساختار جمعیت احیای انسانی کنگره 60 خیلی زیبا و خوب ثبت عملی و اجرائی شده است.

سخنان جناب سرهنگ طاهرزاده رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ....

ابتدا خدا را شاکرم که امروز اینجا هستم و بنده مفتخرم که از سال 1385 تاکنون به‌عنوان هم‌سفر خودم را در جلسات کنگره 60 معرفی می‌کنم و از زمانی که جلسات در پارک اصفهان با تعداد 4 یا 5 نفر برگزار می‌شد و تا حالا که شعبات این‌قدر گسترده شده است همراه شما بوده‌ام. 

سپاس خداوند بزرگ را که توسط یکی از بندگانش تفکری را آفرید که راه گشای بسیاری از ره گم‌کردگان شد و خدا را شکر که این تفکر در این سرزمین متبلور شد و هزاران نفر از افرادی که روزی مقابل  من پلیس و قانون بودند الآن در جهت توسعه کشور کار و تلاش می‌کنند.

دوستان ما یک کشور درحال‌توسعه هستیم و یکی از موانع بزرگ برای توسعه قطعاً مسئله اعتیاد است. تمام فنونی که در صدسال گذشته به اعتیاد زده‌ایم نتوانسته است راه گشا  شود ولی این تفکر انشا الله اعتیاد را ضربه‌فنی خواهد کرد و آن‌قدر گسترده می‌شود که همدردان شما این پیام روشنایی را می‌گیرند و به شما ملحق می‌شوند. 

 قبل از این تفکر، اعتیاد جرم بود البته هنوز هم هست ولی نه برای شما که این‌قدر محترم هستید.

ماده 15 به ما می‌گوید : که ما باید جلو شما تعظیم کنیم و هر کاری از دستمان بربیاید برای درمان شما انجام دهیم و کسانی که پیام به آن‌ها نمی‌رسد و مانع توسعه کشور هستند همچنان قانون به آن‌ها نگاه مجرمانه‌ای دارد ولی این نگاه  نسبت به گذشته خیلی انسانی‌تر است. 

اگر من پلیس باافتخار به جلسات شما می‌آیم و از صمیم قلب به شما احترام می‌گذارم به دلیل پایداری و تعهد شماست، من به دلیل اینکه انسانیت و درمان قطعی را در شما دیده‌ام واقعاً به شما احترام می‌گذارم. ما از شما درمان قطعی و انسانیت می‌خواهیم نه قطع مصرف مواد مخدر.

در صدسال گذشته تمام روش‌های ما قطع مصرف بوده است ولی ما انسان می‌خواهیم که خوشبختانه شما به مرحله‌ای رسیده‌اید که من به وجود شما غبطه می‌خورم. خوشحال هستم که در جمع شما هستم و اولین بار به این مکان مقدس می‌آیم درصورتی‌که قبلاً برای پاک‌سازی مواد مخدر  به اینجا می‌آمدم. 

تنها راه درمان اعتیاد کنگره 60 است ما طرح‌های زیاد پلیسی برای ترک اجرا کردیم ولی مانند مُسکن بود و دوباره این بیماری رشد می‌کرد. انشا الله که با کمک شما ریشه این بیماری خشک شود.

سخنان دکترکوروش محمدی عضوشورای شهراصفهان......

خداوند را شاکر هستم که امروز در شرایطی که جامعه به شدت درمعرض آسیب اعتیاد قراردارد، با یک جمعیتی رو به رو هستیم که این جمعیت برخلاف نگاه‌های غیر معمول و غیرانسانی که به جامعه معتادین و آسیب دیدگان جامعه ما هست، دقیقا به سمت کرامت انسانی و آن نقطه حرمت به انسان بعنوان مخلوق خداوند حرکت کرده است.

در جامعه ما دیدگاه تعریف شده برای اعتیاد باعث گردید تا بیماران اعتیاد با مشکلات زیادی روبرو باشند و همه ما در بوجود آمدن این مشکل البته کم یا زیاد سهیم هستیم.

کنگره60 آمد و این فضا را تغییر داد و با نگاه کرامت انسانی و ایجاد حرمت‌ها فضایی به این زیبایی ایجاد کرد، به انسان شرافت بخشید و به شخصیت انسان‌های دردمند احترام گذاشت و اینجاست که این دوستان مسافر و همسفر در کنگره60 درحال رشد هستند و من آرزو دارم که ای کاش جامعه ما در این مثلث کنگره60 تعریف می شد و کل جامعه تحت نگاه انسانی کنگره60 بود و ازطرفی بسیارخوشحالم که دراین منطقه ای که طبق مطالعات قبلی ماو این محرومیت‌ها باعث بروز و رشد آسیب‌های زیادی شده است

کنگره60 با روش و نمایندگی های خود در سطح کشور و دیگر دستگاه‌ها و نهادها هم در زمینه رفع این محرومیت‌ها ورود پیدا کرده‌اند، مثل طرح کرامت توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و نیروی بسیج که صورت گرفته است و تو فیقاتی نیز به دست آورده اند، ولی ما بحث‌مان در مورد اعتیاد، ترک اعتیاد یا دوری از مواد نیست که این نگاه تک بعدی همیشه ما را از اصل قضیه و هدف اصلی دور کرده است. همیشه مصرف کنندگان مواد مخدر را داروهایی مانند متادون و نوپروفون دادیم و یا حتی بستری کردیم و بعد از آن گفتیم به جامعه برگرد و هیچوقت به برچسبی که جامعه به معتاد زده بود فکر نکردیم، یعنی شخصیت و کرامت انسانی فردی که قصد برگشت به جامعه را دارد و از بند اعتیاد رها شده و بهبود یافته است را در نظر نداشتیم. 

 اساس کار کنگره60 که در منشور اصلی آن آمده است، که اساس کار ما مبتنی بر محبت، ایمان وعقل است. اگر درجامعه‌ی ما محبت و دوستی کم رنگ شده یا همراهی و مشارکت کم شده است به این خاطر است که منیت و نگاه فردی در افراد پرورش یافته است. 

در حال حاضر کنگره60 یک نگهبان ویک پتانسیل است. برای اینکه ما بتوانیم ارزش‌های اصیل جامعه و بنیاد خانواده را بازسازی کرده و افراد را دور هم جمع کنیم. 

بنابراین قدر کنگره60 را باید بدانیم و به قولی این مسیری که با محبت شروع شده با عقل تداوم پیدا کرده و با ایمان به سر منزل اصلی می‌رسد را همه کمک کنیم که انشاالله به سرمنزل اصلی که جامعه پاک و عاری از آسیب‌های اجتماعی و به خصوص آسیب اعتیادهست، برسیم.

من با تمام وجود در خدمت کنگره60 هستم ودرهمه نقاط شهری اصفهان و جایی که به حوضه مسئولیتی بنده تعریف شده و شما قصد ایجاد شعبه دارید لحظه ای دریغ نخواهم کرد و در رکابتان خواهم بود. 

ممنون از فرصتی که ایجاد کردید.

سخنان خانم فرشاد مدیر کل بهزیستی استان اصفهان......

 عرض سلام دارم خدمت شما عزیزان و تشکر می‌کنم از این همت جمعی برای افتتاح هفتمین شعبه کنگره ۶۰ در اصفهان و سپاسگزارم از تک‌تک شما برای این‌که شما طبق فرمایشات دوستانی که اینجا صحبت کردند آخرین‌مدل موفقی هستید که ان‌شاءالله می‌توانید بیش از این‌که تا امروز مؤثر واقع بودید در آینده هم مؤثر واقع شوید همه گفتنی‌ها را دوستان گفتند و من در آخر برای این خدمت شما دوستان رسیدم که بگویم دوستتان داریم ما دولتی‌ها شمارا قبول داریم اعتقاد به شما داریم دلمان می‌خواهد حمایتتان کنیم و خیلی ممنون از شما که دعوت کردید

 وقتی شما ما را دعوت می‌کنید، پس معلوم است این همدلی متقابل است و شما هم ناامید از دولت نیستید ان‌شاءالله موقعیت‌هایی پیش بیاید با همدلی بیشتر ، همفکری بیشتر و همکاری بیشتر این بار به زمین‌مانده را بلند کنیم و نگذاریم دیگر به زمین بماند

 سفارش اصلی من به شما بیش از این‌که سفارش مسافرها باشد سفارش هم‌سفران است به‌طورجدی می‌خواهم که یک بازنگری جدی یک تلاش جدی برای هم‌سفران بکنید

 شنیدم که امروز برنامه قشنگی دارید خیلی خوشحال شدم کاش می‌شد که من هم یکی از این برنامه‌ها را می‌دیدم به خاطر کمبود وقت بیشتر از این مصدع اوقات شما دوستان نمی‌شوم و بازهم میگویم دوستتان دارم و هر جا فکر کنم می‌توانم کاری انجام دهم در خدمت شما دوستان خواهم بود.

و در ادامه اهدا لوح تقدیر خدمت مقامات محترم استان با حضور دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان چهارمحال بختیاری آقای مهندس سید قدیر مرتضوی (میهمان ویژه )


اهدا لوح تقدیر خدمت سرکارخانم فرشاد مدیرکل بهزیستی استان اصفهان 

اهدا لوح تقدیر خدمت دکتر کورش محمدی عضو شواری شهر اصفهان 


اهدا لوح تقدیر خدمت جناب سرهنگ طاهر زاده رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر 

اهدا لوح تقدیر خدمت جناب آقای شاهمرادی نماینده شورای محمدیه 

اهدا لوح تقدیر خدمت حاج کریم قاسمی  عضو فعال شورای محمدیه 

اهدا لوح تقدیر خدمت آقای مهندس اصغر هدایتدبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر 

اجرای آوای کنگره 60


تشکر از تمامی نویسندگان و تصویربردارانی  که در تهیه این گزارش ما را یاری نمودند.

تهیه و تنظیم : مسافر ابوالفضل 

وب نمایندگی سهروردی

نوع مطلب : اطلاعیه واخبار، مصاحبه وگزارش، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات