وبلاگ لژیون مالی شعب اصفهان
بدانید هرقدرکه میتوانید،برای دانستن،توانائی وقدرت وفکر لازم است .پس باید بتوانید تا بدانید
درباره وبلاگ


اعضای لژیون مالی افرادی هستند که عضو کنگره 60 بوده و دارای تمکن مالی هستند.

این افراد بایستی برای وارد شدن به لژیون مالی مبلغ 5 میلیون تومان به صورت نقد و یکجا به حساب زمین واریز کنند و این حق عضویت فقط برای یکسال است و هر سال برای تمدید عضویت باید 5 میلیون تومان به حساب زمین واریز کنند.

وظیفه لژیون مالی تامین منابع مالی برای هزینه های زمین و ساختمان، تحقیقات و مسابقات ورزشی کنگره 60 می باشد.

. کنگره 60 با توجه به ماهیت خود ، یعنی سازمان مردم نهاد بودن ، بایستی به طور کامل روی پای خود بایستد و این ایستادن ممکن نیست مگر با مشارکت و اعضای کنگره 60 در تامین هزینه های مالی .

مدیر وبلاگ : مسافر قلم فرسا
مطالب اخیر

سه شنبه مورخ 97/08/29جلسه دوم از دور اول  کارگاه‌های آموزشی خصوصی ویژه مسافران سفر اول و دوم نمایندگی نیک‌آباد با دستور جلسه   "گلریزان (لژیون مالی )" با نگهبانی مسافر داود و استادی  ایجنت محترم مسافر علیرضا و دبیری مسافر حبیب رأس ساعت 17 آغاز به کار نمود.


خلاصه سخنان  استاد: با سلام و عرض ادب و احترام. دستور جلسه امروز در مورد جشن گلریزان است. از دبیر جلسه بخاطر خلاصه فعالیتهای مالی سال گذشته که بازگو نمودند تشکر می نمایم. در ابتدا چند نکته را بازگو میکنم:                   


(۱) حضور همسفر برای هر مسافر الزامی است و باید بخاطر رشد خودتان، به تعداد هر مسافر یک همسفر در کنگره حاضر  باشد، چون همسفران راوی های برای  متد D.S.T می باشند .همسفران این متد را در خانواده پیاده میکنند و این متد در زندگی بسیار مهم و ضروری  است . این روش در اخلاق و رفتار شخص کاملا تاثیر میگذارد.                                (۲) هر مسافر که وارد کنگره میشود ملزم به رعایت کلیه تکالیف است، و فقط مصرف داروی O.T باعث درمان در کنگره نیست .گوش دادن به سی دی ها و نوشتن سی دی،مطالعه کتابها ،رعایت کلیه دستورات کمک راهنما، حاضر شدن راس ساعت مشخص شده و اجرای کلیه قوانین در شعبه ضروری است. ما هنگامی که مصرف کننده بودیم، در زندگی هیچ گونه آرامشی نداشتیم اما الان با آرامش کامل در کنگره نشسته ایم. برای کسی که در کنگره مسافر است بجز یک سی دی که در هفته باید بنویسد، سفارش میشود یک سی دی دیگر هم گوش دهد و بنویسد.     (۳) ورزش در فعالیتهای کنگره بسیار مهم است و چون در این شعبه فعلا زمین ورزش نداریم، اگر کسی میخواهد در ورزش مسافران کنگره شرکت کند، صبح جمعه ها در پارک شهدای شهرداری اصفهان لژیون ورزش وجود دارد که امیدوارم بتوانیم در مسئله ورزش هم بیشتر  فعال شویم.  ورزش در کنگره با فعالیتهای دیگر لازم و ملزوم یکدیگرند و ورزش برای درمان نیاز است. وقتی میگویند فلان شعبه قوی است، منظور ان است که آن شعبه از نظر علمی قوی است و از نظر عملکرد به قوانین بسیار خوب عمل میکنند.    
      به کلیه عزیزانی که در مکانهای مختلف به هر حال در ترک یا درمان اعتیاد فعالیت میکنند N.G.O  گفته میشود، و  N.G.O یعنی سازمانهای غیر دولتی یا مردم نهاد که هیچگونه وابستگی به دولت یا نهادی ندارد و مستقل است و کلیه هزینه هایش توسط خود افراد تامین میشود. در کنگره با یاری کردن سبد میتوانیم مقداری از هزینه های جاری شعبه را تامین کنیم.

این هفته به نام هفته گلریزان مطرح شده است و ما میتوانیم دست در دست هم  ساختمان این کنگره را با یاری خداوند بسازیم. در گلریزان گذشت و بخشش  لازم است و گذشت از مال و اموال جرات میخواهد. اولین لژیون مالی در اصفهان تشکیل شد 
هدیه و کمک مسافرین به کنگره باعث میشود که فعالیتهای کنگره بیشتر شود.به هر حال زکات مال را باید پرداخت. زکات مال با پرداخت مال و زکات علم را باید با علم پرداخت نمود .و امیدواریم با یاری خداوند بتوانیم زکات درمانمان را در کنگره بپردازیم. یک کمک  راهنما از زندگی خود  میزند تا  ما به درمان و رهایی و تعادل برسیم و ما ممنون و مدیون آقای مهندس و کمک راهنماها هستیم.در حال حاضر ۶۰ شعبه در سراسر کشور فعال است که بالغ بر ۶۰ هزار نفر از ابتدا تا کنون عضو هستند که تاکنون بالغ بر بیست هزار نفر رهایی دارد و طبق تحقیقات ۸۷%از کسانی که رها شده اند در رهایی هستند و ۱۳%برگشت خورده اند، و میتوان گفت که آن ۱۳%هم به  دلیل آنکه جهانبینی آنها در حین سفر کامل نشده است برگشت خورده اند.در پایان امیدواریم که سال آینده در ساختمان متعلق به خود شعبه نیک آباد  جشن گلریزان را بر پا نماییم.   در پایان از همه شما عزیزان که در جشن گلریزان امروز شرکت نمودند قدردانی میکنم و از توجه شما به صحبتهایم صمیمانه تشکر می نمایم.            
تایپ و عکس : مسافر ید الله
نوع مطلب : گزارش تصویری ار لژیون مالی، 
برچسب ها : کنگره60، درمان اعتیاد، لژیون مالی، جشن گلریزان،
لینک های مرتبط :
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات