وبلاگ لژیون مالی شعب اصفهان
بدانید هرقدرکه میتوانید،برای دانستن،توانائی وقدرت وفکر لازم است .پس باید بتوانید تا بدانید
درباره وبلاگ


اعضای لژیون مالی افرادی هستند که عضو کنگره 60 بوده و دارای تمکن مالی هستند.

این افراد بایستی برای وارد شدن به لژیون مالی مبلغ 5 میلیون تومان به صورت نقد و یکجا به حساب زمین واریز کنند و این حق عضویت فقط برای یکسال است و هر سال برای تمدید عضویت باید 5 میلیون تومان به حساب زمین واریز کنند.

وظیفه لژیون مالی تامین منابع مالی برای هزینه های زمین و ساختمان، تحقیقات و مسابقات ورزشی کنگره 60 می باشد.

. کنگره 60 با توجه به ماهیت خود ، یعنی سازمان مردم نهاد بودن ، بایستی به طور کامل روی پای خود بایستد و این ایستادن ممکن نیست مگر با مشارکت و اعضای کنگره 60 در تامین هزینه های مالی .

مدیر وبلاگ : مسافر قلم فرسا
مطالب اخیر

گفتگو با کمک راهنما مسافر امیر عضو لژیون مالی، نمایندگی سلمان فارسی 

 آنانی که برای رضای خدا و در خفا می‌بخشند مانند بذری است که در زمین حاصلخیزی بکارند و بارانی بر آن ببارد و بهترین محصول را برداشت می‌کنند...گفتگو با کمک راهنما مسافر امیر محمدی عضو لژیون مالی به مناسبت هفته گل‌ریزان

هدف از ایجاد و فعالیت لژیون مالی در کنگره60 چه بوده است؟

جذب منابع مالی و صرف آن در جهت پیشبرد اهداف عالیه کنگره 60

انگیزه شما برای ورود به لژیون مالی چه بود؟

زکات رهایی، زکات آموزش‌هایی که در کنگره گرفتم که به جرأت می‌توان گفت اگر کنگره نبود قرن‌های، قرن نمی‌توانستم این آموزش‌ها را ببینم و اندوخته‌ای باشد برای بعدهای بعدی و هرکس وعده‌خلافی کند خداوند نمی‌کند، خداوند پاداش و اجر نیکوکاران را ضایع نمی‌کند؛ چون بخشیدن مانند هرس کردن درخت است.

کمک‌های مالی یک فرد به کنگره چه تأثیری بر روند درمانی او دارد؟

خداوند در قرآن می‌فرماید: آنانی که برای ریا و دیده شدن و تفاخر می‌بخشند مانند بذری است که روی سنگ بکارند و تندبادی بیاید و آن بذر را ببرد و  هیچ بهره‌ای از آن نبرند.

اما آنانی که برای رضای خدا و در خفا می‌بخشند مانند بذری است که در زمین حاصلخیزی بکارند و بارانی بر آن ببارد و بهترین محصول را برداشت می‌کند. اگر بخشیدن با دانایی و معرفت باشد حتماً ثمره آن را خواهند دید اما اگر برای دیده شدن باشد شاید از مسیر درمان هم منحرف شود.

توصیه شما به مسافرانی که دوست دارند وارد لژیون مالی شوند اما توان مالی ندارند چیست؟

همانطورکه بارها آقای مهندس اشاره کردند هر NGO  که بخواهد در کار خود موفق و سربلند و پیروز باشد مثل کنگره 60 نیاز به 3 چیز دارد: - علم – نیروی متخصص – پایه‌های مالی قوی. پس آن‌ها می‌توانند آموزش ببینند و تبدیل به نیروی متخصص شده و خدمتگزار شوند.

چه تفکر و اندیشه‌ای به شما کمک کرد در محکم شدن پایه‌های مالی کنگره قدمی بردارید؟

روز اول حدود 7 سال پیش که وارد کنگره شدم جمعیت شعبه اصفهان حدود 150 نفر بود، بعد از 2سال دیدم این جمعیت به 500 یا 600 نفر رسید؛ با خودم فکر کردم کنگره حرکت عظیمی را شروع کرده و این مشعل و یا این علم باید به دست هر قوم و قبیله‌ای در عالم برسد و خود را مسئول دانستم که سهم کوچکی در آن داشته باشم که در آینده‌ی نه‌چندان دور حسرت نخورم. علمی که نگهبان کنگره و اساتید ایشان دارند سراسر این کره خاکی به‌شدت به آن نیازمند هستند، و آن تأسیس یک آکادمی و دانشگاه بین‌المللی اعتیاد می‌باشد که علاقه‌مندان از سراسر دنیا برای تحصیل در رشته اعتیاد به‌صورت تخصصی و با کمک رشته‌های پزشکی، روان‌پزشکی و فلسفه بتوانند از آن فارغ‌التحصیل شوند.

از احساس و حال و تجربیات خود در لژیون مالی و خدمت در این حیطه بفرمایید؟

احساس و حال و تجربه در لژیون مالی تمامی افرادی که در لژیون مالی عضو هستند بهترین لذت را در هفته گل‌ریزان می‌برند چون به این دانایی رسیده‌اند که باگذشت شما چیزی را از دست نمی‌دهید بلکه چیزی را به دست می‌آورید.

مصاحبه: مسافر محمد

نوع مطلب : مصاحبه وگزارش، 
برچسب ها : کنگره60، درمان اعتیاد، لژیون مالی،
لینک های مرتبط :
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات