وبلاگ لژیون مالی شعب اصفهان
بدانید هرقدرکه میتوانید،برای دانستن،توانائی وقدرت وفکر لازم است .پس باید بتوانید تا بدانید
درباره وبلاگ


اعضای لژیون مالی افرادی هستند که عضو کنگره 60 بوده و دارای تمکن مالی هستند.

این افراد بایستی برای وارد شدن به لژیون مالی مبلغ 5 میلیون تومان به صورت نقد و یکجا به حساب زمین واریز کنند و این حق عضویت فقط برای یکسال است و هر سال برای تمدید عضویت باید 5 میلیون تومان به حساب زمین واریز کنند.

وظیفه لژیون مالی تامین منابع مالی برای هزینه های زمین و ساختمان، تحقیقات و مسابقات ورزشی کنگره 60 می باشد.

. کنگره 60 با توجه به ماهیت خود ، یعنی سازمان مردم نهاد بودن ، بایستی به طور کامل روی پای خود بایستد و این ایستادن ممکن نیست مگر با مشارکت و اعضای کنگره 60 در تامین هزینه های مالی .

مدیر وبلاگ : مسافر قلم فرسا
مطالب اخیر

گفتگو با مسافر حسین عضو لژیون مالی شعبه میردامادبه قول آقای مهندس اگرانسان از چیزی که دوست دارد بگذرد خداوند بهنر از آن را به انسان 
برمی گرداند؛ این وعده خداوند است و وعده خداوند دروغ نیست. لطفاً خودتان را به رسم کنگره معرفی نمائید!

سلام دوستان حسین هسنم مسافر

آنتی ایکس مصرفی: تریاک وشیره، تخریب بیش از 20 سال، 11 ماه و 2 روز سفر کردم به راهنمایی آقا مهرداد قادریان و در حال حاضر 2 سال و 9 ماه است که آزاد و رها هستم.

لطفاً برای آشنایی کسانی که از لژیون مالی اطلاع ندارند کمی توضیح دهید!

برای شرکت در لژیون مالی 5 میلیون تومان فقط بصورت نقد باید پرداخت شود و شخص باید این پول را به راحتی پرداخت کند یعنی از زندگی خود نزند یا بخواهد با وام و اقساط  این پول را تأمین کند. با پرداخت این وجه شخص وارد لژیون مالی می شود و هر ماه در جلسه لژیون شرکت می کند و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح می کند.

در جلسات لژیون مالی در مورد چه چیز صحبت می شود؟

بیشتر در مورد مسائلی مثل خرید زمین، ساختمان و مواردی که با پول سبد و کمکهای کوچک تأمین نمی شود یا اینکه عضو لژیون مالی بتواند برای حل مشکلات نمایندگی ها خدمت و کمکی انجام بدهد.

انگیزه شخصی شما برای شرکت در لژیون مالی چیست؟

نظر شخصی من برای ورود به لژیون مالی این بود که بنوانم به اندازه یک آجر از خودم یادگاری بگذارم چراکه اگر همه دنیا مال من باشد فایده ندارد اما با پرداخت این پول انشااله هزاران نفر از خدمات کنگره استفاده می کنند و رها می شوند.

هدف اصلی از تأسیس لژیون مالی در کنگره چیست؟

تجربه شخصی خود من این است که آرامش خاصی در زندگی من با ورود به لژیون مالی به وجود آمد و بسیاری از گشایشها پیش آمد و مشکلات زیادی از من حل شد. به نظر من هدف اصلی، آموزش ما برای وارد شدن به این سیکل آرامش است؛ هرچه بیشتر کمک کنیم از گشایش بیشتر و آرامش بیشتر بهره می بریم.

درآمد حاصل از لژیون مالی صرف چه اموراتی می شود؟

پولی که در لژیون مالی جمع می شود از همان نمایندگی نیست چون ما عضو یک خانواده هستیم و هرجا در کنگره 60 احتیاج باشد به تشخیص کنگره 14 نفره هزینه می شود. در نهایت این پول و منفعت آن به خود اعضاء می رسد و باعث می شود که اعضاء و حتی تازه واردین در کمال آرامش از کنگره استفاده کنند مثلاً برای خرید زمین نمایندگی میرداماد از همین پول استفاده شد و الآن هم برای ساختمان همین زمین همه نمایندگی ها کمک می کنند.

ورود به لژیون مالی چقدر اهمیت دارد؟

در کنگره افراد ثروتمند ممکن است زیاد باشند اما اینکه به آن دانایی و آگاهی رسیده باشی که از این پول بگذری چیز دیگری است. به قول آقای مهندس اگر انسان از چیزی که دوست دارد بگذرد خداوند بهنر از آن را به انسان برمی گرداند؛ این وعده خداوند است و وعده خداوند دروغ نیست.

با توجه به اینکه نزدیک هفته لژیون مالی هستیم چه پیامی برای کسانی که می خواهند وارد لژیون مالی بشوند، دارید؟

پیام من این است که کسانی که واقعاً توانایی شرکت در لژیون مالی را دارند وارد شوند، به زودی طعم لذت این کار را خواهند چشید و اثر آن را در زندگیشان می بینند. یادم هست که اوایل ورود به کتگره، کمک راهنمای محترم آقا رضا پروانه می گفتند اگر یک میلیون خرج کنی ده برابرش برمی گردد. من برای امتحان این کار را کردم و بعد از آن معامله ای انجام دادم که وقتی حساب کردم دیدم 14 برابر آن به من برگشته است بنابراین به آنهایی که نوان کمک دارند می گویم نترسید، دست توی جیبتان برود؛ اثرش را خواهید دید.

آیا قوانینی برای جلوگیری از فساد مالی در کنگره وجود دارد و چقدر نظارت روی این قضیه هست؟

البته همه ما ایمان محکمی به کنگره داریم. کمترین مبالغ ثبت می شود و سند می شود. از طرف کنگره برای کسانی که کمک می کنند تقدیرنامه و تابلو هدیه ارسال می شود. شخص جناب مهندس و دیده بان امور مالی آقای سلامی و کلاً کنگره 14 نفره نظارت شدید بر مسائل مالی دارند.

خیلی ممنون از حضور شما در این گفتگو، در آخر اگر صحبتی دارید بفرمائید!

تمام این شعب وقف کنگره می باشد و تعلق به شخص خاصی ندارد. کسانی که می توانند، در لژیون مالی شرکت کنند؛ ما از این دنیا می رویم ولی انشااله نسل اند نسل و هزاران سال کنگره می ماند و بیماران اعتیاد در آن درمان می شوند و صواب آن به کسی که حتی یک هزار تومانی هم کمک کرده می رسد بنابراین به جای اینکه مخارج بیهوده ای در جاهای دیگر صرف کنیم از این صواب بهره مند شویم.

منبع:نمایندگی میرداماد 

نوع مطلب : مصاحبه وگزارش، اطلاعیه واخبار، 
برچسب ها : کنگره60، درمان اعتیاد، لژیون مالی، مصاحبه، گلریزون،
لینک های مرتبط :
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات